Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Gel laka
NAIL-EON Gēla Lakots HIGHLIGHTS Limited Edition
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Mūsu gela pārklājumu Peel Off nagu lakas un sloksnes krāsu īpašības. Tiek izlaists tikai primer un bāze mētelis, tad jūs varat noņemt tikai mūsu gel emaljas pēc dažām dienām, naglu.

Ar mūsu NAIL-EON gel poļu izceļ arī pazīstams kā Gelish, gela mētelis, UV nagu laka vai UV laka Mēs piegādāsim īpaši krāsaināku un izteiksmīgu gel laku, kas ir neticami skaistu nagu modelis slāņus var izveidot. Jūs esat ar šiem zaigojošs gel poļu ir arī paziņoja, ja nagu modeļa slāņi gel pamatojoties uz vēlaties izveidot, bet atteikties no ilgi valkāt ar birsti un želeja vēlos. Ar šo poļu gel Gel laka ir UV želeja ar otu palīdzību tieši spēkā no pudeles. Gel poļu Molberts ir tāpat kā parasto Nail Polish lietišķās un pēc tam saskaņā ar UV gaismu, piem., UV gel konservēšana. Gel lakas ir jau kādu laiku ir ļoti populārs, jo tie ir ērti. Pasūtījumu ar Kā parasti vispirms jāizveido gel laka nagla modeļa slāņiem, naglas jātīra un attaukots. Nākamajā solī roughened nagus sākās ar naglām. Gel laka ir ar parasto UV želejas lietots ar birsti ir savietojami un tos var ideāli apvienot. Jums ir nepieciešams strādāt ne tikai ar gelu krāsas, bet var arī Kā zināms, izmantojot UV želeja. Būt radošiem un ļaujiet jūsu Bezmaksas rein iztēli. Mums ir augstas kvalitātes sastāvdaļas, šo krāsu apstrādā tā, lai jūs varat būt pārliecināti, lai saņemtu kvalitatīvu produktu, kā tie tiek izmantoti ar mums. Tas ir gaismas izārstēt nagu laka, kas dziedina ar UV vienību un LED gaismas konservēšanas vienību!

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.1667
Pārskats
5
10
4
9
3
4
2
1
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks