Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Gel laka
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Gel laka Gel laka Atrodiet savu Gel laka vairāk nekā 372 dažādās krāsās Pie jūsu mīļākās krāsas

Gel laka

NAIL-EON UV nagu laka tīra Gel laka NAIL-EON UV nagu laka tīra
no 2,96 € *
NAIL-EON UV nagu laka zīda Gel laka NAIL-EON UV nagu laka zīda
no 3,99 € *
nded piemaksa UV nagu laka nude Gel laka nded piemaksa UV nagu laka nude
4,95 € *
nded piemaksa UV nagu laka metālika Gel laka nded piemaksa UV nagu laka metālika
4,95 € *
nded piemaksa UV nagu laka pastel Gel laka nded piemaksa UV nagu laka pastel
3,96 € *
-20%
nded piemaksa UV nagu laka VIZLA Gel laka nded piemaksa UV nagu laka VIZLA
4,95 € *
Nightshine pulvera pastel Gel laka Nightshine pulvera pastel
1,79 € *
-35%
Viens insulta glezna gleznot 8 ml Gel laka Viens insulta glezna gleznot 8 ml
2,33 € *
-10%
NAIL-EON UV nagu laka neon Gel laka NAIL-EON UV nagu laka neon
5,92 € *
nded piemaksa UV nagu laka Pearl Gel laka nded piemaksa UV nagu laka Pearl
4,95 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Gel laka NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
3,90 € *
NAIL-EON UV glitter Nail Polish Gel laka NAIL-EON UV glitter Nail Polish
5,92 € *
Gēla pārklājumi pieder UV nagla pulējamām pastām un perfekti kombinēt parasto nagla pulējamām pastām un UV gēli īpašības. Pārklājums ir lietots ar suku un sacietējušas UV gaismā. Augšējā kažoks tiek izmantots papildu plombēšanu. Tas arī ir rūdīta ar ultravioleto gaismu vai LED gaismas.
Plānas viskozs gēla pārklājumi ir līdzīgi vienkāršs nagla pulējamām pastām, to apstrādi, tādēļ arī sagatavošana nail plate ir līdzīgas. Virsmas būtu sauss, tīrs un bez no smēreļļas, tā, lai krāsas ievēro arī. Par dabiskās nagu ir bāze mētelis par pamatu piemērot. Tas uzlabo saķeri un krāsas maiņa no naglu ir droši novērsta. UV nagu laka pārklājums tiek lietots, kad akrila vai gēla nagu struktūra pēdējo kārtu. Plānas, bet necaurredzams slānis ir svarīga. Tas nodrošina uzticamu izārstēt UV gaismā un nodrošina skrāpējumiem izturīgs un izturīgs virsmas. Vēl nav sasniegusi vēlamo krāsu intensitāti, var lietot citu slāni ar UV laku.
Tai vajadzētu iet ļoti ātri, mēs iesakām nagu laka nolobīties. Gela pārklājumu var noņemt bez tīrāku. Lietišķās pārklājums tiks atskaitītas, lai vienkārši, piemēram, plānās ādas, nagu iedobē ārējām malām. Dažas dziesmas, kas var atstāt nagu var noņemt viegli ar tīrāku.
Gel laka ir pieejama mūsu online veikalā ir liels skaits krāsu un teksta receptes. Vai matētu vai spīdīgs, bagātināts ar spožums vai pārslu veidā - tā nav vēlēšanās paliek atvērta. Arī modelis atrašanās vietu naglas var atkal un atkal skaidrot un projektējis atvieglotu šo procesu. Perfekts izskats ir pat atradu nagu lakas krāsu gel rekvizīts satur ilgi un uzticami, bez mikroshēmu vai nulles. UV gel laka ir ideāli piemērota arī, piemērojot nagu mākslas darbi. Emaljas krāsām var maisījumā vai apvienojumā ar nagu mākslas uzlīmes un citus vienumus. Uzkrītošā pārklājumu, piemēram, ar galēju mirdzēt ietekmi nagla mākslas piemēram var lietot saistībā ar franču un ražot jaunu un individuālo stilu.
Ir ideāls ādas krāsu vai nagu pilnīgi, hermētiķi. Augšējā apvalks ir ideāls šim nolūkam. Viņš nostiprināta gel mētelis stabilitāti un paredz papildu spīdumu. Matēts apdari ir vēlama, un tas jau sasniedz attiecīgi matēts gela pārklājumu, var izmantot arī nav shiny augšējās mētelis.
Ieskatieties mūsu nded daudz dažādu želeju laka pārsteigums tiešsaistes veikalu un atstāt. Produktiem, ko mums piedāvā ir bez metila metakrilāts, un var lietot arī ar zemu risku jutīga cilvēki!


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks