Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Franču gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016

Franču gēls

Franču manikīrs ir brīnišķīgs. Nagi ar šādu dizainu ir eleganti un sakopti. Neskatoties uz vienkāršo apstrādi, tie vienmēr izskatās eleganti, un pie tam dabīgie nagi tiek saudzēti. Lai Jūsu nagi būtu franču stilā, lakas, šķīdinātāji, gēli un līdzīgas vielas nav nepieciešamas. Šī stila vienkāršā elegance piemērota jebkurai situācijai un katram tērpam, ar šādi normētiem nagiem var apmeklēt jebkurus pasākumus un Jūs nekad neizskatīsieties uzkrītoša. Tomēr nagu krāsošana franču manikīra manierē ir iespējama tikai vienmērīgi augošiem, veselīgiem nagiem. Kā Jums rīkoties, ja Jūs dabīgie nagi ir trausli, saplaisājuši un ar daudzām nelīdzenām vietiņām?

Franču manikīra manierē krāsotu nagu izskatu var piešķirt arī mākslīgajiem nagiem. Akrila vai gēla tehnoloģijā modelētos nagus pavisam vienkārši var apstrādāt ar balto gēlu un tie izskatīsies pilnīgi līdzīgi dabīgajiem nagiem. Pie šīs idejas ir jāpierod. Mākslīgie nagi, gēla nagi, kuri netiek ne īpaši krāsoti, ne arī izgreznoti ar rotām vai mirdzuma efektu? Jā, tas ir iespējams!  Tas ir iespējams ar īpašiem gēliem French-UV-Gels. Gēli ir dažādos gaiši sārtos (rosé) toņos, kas  līdzīgi naga dabīgajai krāsai, caur kuru spīd āda, tāpat arī dažādos baltos toņos, sākot no maigi baltās krāsas līdz ultra baltai. Franču manikīra manierē noformēto nagu priekšrocība ir acīmredzama. Pie tam gēla nagi saudzē Jūsu dabīgos nagus, kas ir zem tiem un nagi var atpūsties. Vēlāk Jūs atkal varēsiet franču manikīra manierē krāsot savus dabīgos nagus.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks