Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Franču gēls
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Franču gēls

Franču Gēla Franču gēls Franču Gēla
no 1,28 € *
Gel make up de camuflaj NDED Franču gēls Gel make up de camuflaj NDED
no 2,54 € *
nded piemaksas veido gel Franču gēls nded piemaksas veido gel
no 5,79 € *
NDED Soak-Off Franču gēls Franču gēls NDED Soak-Off Franču gēls
no 1,90 € *
nded piemaksa Francijas gel - Balts Franču gēls nded piemaksa Francijas gel - Balts
no 5,79 € *
American Line Franču Gēls Franču gēls American Line Franču Gēls
no 3,50 € *
Euro-Line Franču gēls Franču gēls Euro-Line Franču gēls
7,38 € *
Vylet Nails Element Franču gēla Franču gēls Vylet Nails Element Franču gēla
24,78 € *

Franču manikīrs ir brīnišķīgs. Nagi ar šādu dizainu ir eleganti un sakopti. Neskatoties uz vienkāršo apstrādi, tie vienmēr izskatās eleganti, un pie tam dabīgie nagi tiek saudzēti. Lai Jūsu nagi būtu franču stilā, lakas, šķīdinātāji, gēli un līdzīgas vielas nav nepieciešamas. Šī stila vienkāršā elegance piemērota jebkurai situācijai un katram tērpam, ar šādi normētiem nagiem var apmeklēt jebkurus pasākumus un Jūs nekad neizskatīsieties uzkrītoša. Tomēr nagu krāsošana franču manikīra manierē ir iespējama tikai vienmērīgi augošiem, veselīgiem nagiem. Kā Jums rīkoties, ja Jūs dabīgie nagi ir trausli, saplaisājuši un ar daudzām nelīdzenām vietiņām?

Franču manikīra manierē krāsotu nagu izskatu var piešķirt arī mākslīgajiem nagiem. Akrila vai gēla tehnoloģijā modelētos nagus pavisam vienkārši var apstrādāt ar balto gēlu un tie izskatīsies pilnīgi līdzīgi dabīgajiem nagiem. Pie šīs idejas ir jāpierod. Mākslīgie nagi, gēla nagi, kuri netiek ne īpaši krāsoti, ne arī izgreznoti ar rotām vai mirdzuma efektu? Jā, tas ir iespējams!  Tas ir iespējams ar īpašiem gēliem French-UV-Gels. Gēli ir dažādos gaiši sārtos (rosé) toņos, kas  līdzīgi naga dabīgajai krāsai, caur kuru spīd āda, tāpat arī dažādos baltos toņos, sākot no maigi baltās krāsas līdz ultra baltai. Franču manikīra manierē noformēto nagu priekšrocība ir acīmredzama. Pie tam gēla nagi saudzē Jūsu dabīgos nagus, kas ir zem tiem un nagi var atpūsties. Vēlāk Jūs atkal varēsiet franču manikīra manierē krāsot savus dabīgos nagus.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks