Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Euro-Line
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Euro-Line

UV gēlu līnijai Euro-Line mākslīgo nagu modelēšanai ir kāda raksturīga īpašība. Atšķirība no citiem UV gēliem šie gēli paši izlīdzinās un nagi ir pavisam gludi. Nerodas nepatīkamas rieviņas daļēji sacietējušās virsmās, kas apakšējā kārtiņā vēl ir mīkstas, kā arī nelīdzenas vietiņas. Nags izskatās ne tikai perfekti gluds, bet tam tiek piešķirts arī profesionāli modelētu nagi tipiskais spīdums. Tik spīdošs un gluds nav neviens dabīgais nags, jo dabīgie nagi aug nedaudz neregulāri, kas padara tos interesantus, bet tiem nav vienmērīgs spīdums.

Euro-Line gēli ir līdzīgi medum. Tas nodrošina to, ka nagi automātiski izlīdzinās. Tas ir ļoti praktiski svarīgi kā, modelējot nagus mājās, tā arī nagu dizaina studijā. Parasti ir UV gēlu izlīdzināšanai nepieciešams ļoti prasmīgs un precīzs darbs.

Mūsu produkti ir ne vien ērti lietojami, bet atbilst arī Eiropas normām. Gēli ir zinātniski izpētīti un pārbaudīti attiecībā uz panesamību. Tā ir  otra Euro-Line īpatnība. Gēli piemēroti arī alerģiskiem cilvēkiem. Gēlu sastāvā ir polimēri, kas izvēlēti ļoti rūpīgi, ādas reakcijas vai citi kairinājumi noteikti nav sagaidāmi. Ar līnijas Euro-Line gēliem ir iespējams viss tas pats, ko spēj American-Line-Nails. Krāsas, mirdzoši efekti, īpašs spīdums un metālisks tonis - tas viss ir iespējams, tāpat arī mierīgi pasteļtoņi un elegantais franču manikīra stils.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks