Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Blīvēšanas gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017

Blīvēšanas gēls

Lai mākslīgie nagi būtu izturīgi un skaisti, tiem ir nepieciešama kopšana. Šim nolūkam izmanto dažādus gēlus, ko nagiem uzklāj nagu pieaudzēšanas un izrotāšanas procedūras dažādās stadijās. Viens no šādiem gēliem ir gēls nagu aizsardzībai.

Šis gēls pārklāj mākslīgos nagus ar spīdīgu aizsargkārtiņu, ko var pulēt un kas aizsargā materiālu. Gēls veido aizsargājošo slānīti pāri nagam un izlīdzina virsmu, tas noklāj vismazākās nelīdzenās vietiņas, kas varētu izcelties, vai kur varētu sakrāties materiāla paliekas. Šā gēla lietošanai naga veidošanas procesa beigu posmā ir ne tikai estētiska nozīme, bet arī higiēniska, jo tikai perfekta virsma aizkavē sīku daļiņu, netīrumu vai slimību izraisītāju nosēšanos uz nagiem.

Gēls nagu aizsardzībai optimāli piemērots lietošanai gēla nagiem. Gēls ir augstas kvalitātes, saderīgs un atbilst Eiropas normām. Jūs variet iegādāties vidējas viskozitātes pakāpes gēlu ar ārkārtīgi īsu žūšanas laiku, gēlu ar augstu spīduma pakāpi, visdažādākajos iepakojumos. Ja Jūs neesiet pārliecināti par to, vai mūsu produkcijai var uzticēties, tādā gadījumā mēs iesakām Jums iegādāties mazu iepakojumu, kas nav dārgs. Tas ir labi piemērots lietošanai mājas apstākļos. Profesionāliem nagu dizaineriem vēlams pasūtīt lielos iepakojumus.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks