Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Bāzes gēls
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Bāzes gēls

Dabīgie nagi ir jutīgi. Līdzīgi kā viss dabas radītais, tie izskatās skaisti, ja tie ir kopti, bet tie viegli lūzt un ir jutīgi pret mehāniskiem kairinājumiem, piemēram, ilgstoša darba pie datora, intensīva darba ar instrumentiem, putekļiem un raupjām virsmām. Stiprākas slodzes gadījumos dabīgos nagus ieteicams saudzēt, lai nagi, neskatoties uz apstrādi ar krāsām, lakām un gēliem, izskatītos skaisti. Šādās situācijās ir ieteicami mākslīgie nagi. Mākslīgie nagi gēla vai akrila aizsargkārtiņas veidā pārklāj dabīgo nagu, kas tādējādi nav vairs tieši pakļauts kaitīgiem apkārtējās vides kairinājumiem, piemēram, šķīdinātājiem, lakām utt. Dabīgie nagi var atpūsties, ja...?  Ja mākslīgie nagi ir uzlikti iespējami saudzīgi. Aizsargkārtiņa nekādu labumu nesniegs, ja izmantotā līme kaitēs dabīgajiem nagiem vai mākslīgie nagi vispār neturēsies?

Mūsu katalogā Jūs atradīsiet augstvērtīgus gēlus gruntēšanai, līmēšanai, kā arī praimeris. Produkti saudzē dabīgos nagus un garantē to, ka mākslīgie nagi ļoti labi pieķeras un turas. Līdztekus izdevīgiem lieliem iepakojumiem, kas paredzēti nagu dizaina studijām un profesionāliem nagu dizaineriem mēs pārdodam arī mazus iepakojumus, kas paredzēti lietošanai mājās. Tā kā reizēm var gadīties arī problēmas, mēs piedāvājam Jums informatīvus materiālus kļūdu meklēšanai. Jūs atradīsiet padomus un paņēmienus, kā strādāt ar UV gēliem un instrukcijas mākslīgo nagu modelēšanai, tāpat arī kļūdu sarakstu, lai konstatētu ar UV gēla lietošanu saistītās problēmas.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks