Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / American-Line
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

American-Line

American-Line uv gel nails

American-Line uv gel nails tās ir brīnišķīgas nagu dizaina iespējas, kas apmierina jebkuras vēlēšanās. Krāsaini, raibi nagi, nagi ar mirdzuma efektu, nagi metāliskos vai neona toņos - tas viss ir iespējams. Gēli, no kuriem modelē nagus, ir stipri un, sacietējot UV gaismas iedarbībā, ļoti izturīgi. Ar šādi modelētiem nagiem viss ir ļoti vienkārši, tie iztur lielas slodzes.

Jūsu nagiem vienmēr nav jābūt ļoti raibiem un uzkrītošiem - jaunā dizaina paaudze American-Line Jums sniedz arī iespēju būt ļoti vienkāršai. Ja Jums labāk patīk pasteļtoņi, vienkārša elegance vai franču manikīra puritāniskais dizains, tad Jūs variet savu gaumi nemainīt, jo American-Line spēj apmierināt arī šīs vēlmes. Aplūkojiet mūsu katalogu. American-Line krāsu palete ir ļoti bagātīga. Visi krāsainie gēli ir UV gēli, tie pilnīgi sacietē. Visi produkti ir savstarpēji savietojami, jo visi American-Line gēli ir savstarpēji saskaņoti, tas dod Jums iespēju ērti lietot visus viena ražotāja produktus.

Jūs varbūt vēl nezinājāt to, ka American-Nails-Line uv gel nails modelēšanai izmantotie gēli, ražoti, pamatojoties uz polimēru pētniecības jaunākajām atziņām. Šī zinātne parasti nenodarbojas ar kosmētikas produktiem, bet ar polimēru, tātad plastmasas, pētniecību, ko, pateicoties tās labajām īpašībām, var izmantot tehnikā un mājsaimniecībā. Vai Jūs spējiet tam noticēt, ka UV gēls, ko izmanto American-Line, ir izstrādāts tajā pašā laboratorijā kur Jūsu datora korpuss?


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks