Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas
Vylet-Nails Premium UV nagu laka nude - nagu laka un želeja

Sīkāka informācija
+

Ar gēla vasku Vylet-Nails Premium UV nagu laka pliks izveidot sekmīgu naglas ar skaisto virsmu. Pieteikums ir diezgan viegli. UV laka ir lietots kā parasto laku un tad nocietinājās UV gaismā. Ja nepieciešams, papildu slāņus var palielināt krāsu intensitāti.

Vylet-Nails Premium UV gel Polijas dabas nagus, kā arī akrila vai gēla nagi ir aprīkoti ar nagu laka pliknis ar pastāvīgu pārklājumu, augsta krāsu spožumu. Primer, ir nepieciešama pirms rīkojuma par dabiskās nagu UV nagu laka. Bāze mētelis, kas traipus glazūras aizsargā un izlīdzina nagla ir ideāls. Bāze mētelis ir sausa, piemaksu gel UV laka ir lietots nagu lakas kārtiņu un sacietējušas saskaņā ar UV lampu. Krāsu intensitāte tiek sasniegts, izolācijas slānis var izdarīt tieši, alternatīvi vairāk kārtu lakas piemēro un izārstēt vienam laikā. Apdare, kā top mētelis jebkurā gadījumā nodrošina nail plate pastāvīgi ir aizsargāta no skrāpējumiem un UV laku, kas ilgi saglabā savu augstas kvalitātes nospodrināt.

Bāzes krāsas apdare - visi ar UV nagu laka

-Nav līmi vai spīduma slāni, nepieciešama
-Bez svīšana slānis
-Spodri
-Necaurspīdīgs, vienlaikus piemērojot
-Hardens saskaņā ar UV-LED lamp
-Vienkāršu lietojumprogrammu, piemēram, nagu laka

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks