Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas
Vylet-Nails Premium Soak Off Gēla Lakas Neon - Spēcīgs Nokrāsas par Nagus

Sīkāka informācija
+

Pie Vylet-Nails Premium neona uzsūkšanās pavisam skaisti nagi neona izskatu, kas rodas, piemērojot UV nagu laka. Nagu lakas piemēro ar Applikationspinsel un ārstē ar UV gaismu izturīgs slāni. Gela pārklājumu var piemērot ar bāzes mētelis dabiskās nagu vai naglas modeļa situāciju.

Atkarībā no tā, kādas virsmas Vylet-Nails Premium uzsūkšanās pie UV nagu laka neona tiks izmantotas dabiskās nagu jāsagatavo attiecīgi. Piemērojot pirmo mēteli ieteicams pieteikumu par dabiskās nagu. Rezultāts ir vienādi gludu virsmu, dabiskās nagu aizsargā no traipiem neona pigmenti. Kā arī krāsa var izmantot stikla šķiedra, akrila un gēla nagi. Tātad, varat viegli Pārkrāsot vienreiz sculpted nagus. Gluda un tīra virsma ir svarīga. Lai iegūtu labākos rezultātus, UV laka plānā slānī piemēro un tad nocietinājās UV gaismā. Krāsu intensitāte tiek palielināta, pasūtījumu tālāku slāņu, kurā atsevišķi tiek izārstēta, ir iespējams. Augšējā mētelis, kas aizsargā naglu, hermētiķu un nes spīdēt pabeidz Naildesigns

-Nav saķeres un spīduma slānis, kas nepieciešams vairāk
-augsts-gloss necaurspīdīgām krāsām
-Ārstniecisko saskaņā ar UV un LED gaismas
-bez svīšana slānis
-Ārkārtīgi vienkāršu pieteikumu kā nagu laka un viegli noņemams
-Noņemamas, plānas viskozi un necaurspīdīga krāsa želeja. Var izmantot kā pastāvīgu nagu laka
-nav sakrata un maisa
-100 % atbildība par visiem nagu modelēšanas sistēmas, piemēram, gel, akrila un stikla šķiedra
-līdz 4 nedēļām topsheet grip par jūsu nagus!viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.2857

Pārskats

5
5
4
1
3
0
2
0
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks