Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas
Vylet-Nails Premium Peel Off Gēla Lakas Pastel - Izturīga Nagu Laka par Nagus

Sīkāka informācija
+

Vylet-Nails Premium UV nagu laka pastel nolobīties ir īpaši piemērots, lai izturīga nagu dizains uz dabas nagiem, piedāvā, bet arī piemērošanas akrils un želeja nagiem. Pēc grunts sagatavošana UV tiek lietots nagu laka, plānas un sacietējušas ar UV lampu.

Vylet-Nails Premium būs noņemiet izmanto UV nagu laka pastel par dabiskās nagu kā krāsu uzlabošanas, ir nepieciešama rūpīga primer. Nagla ir manikirētiem un tad sniedza bāze mētelis. Šo bāzes apvalks pasargā naglu un izlīdzina virsmas krāsas. Pēc tam tiek lietota pastelis krāsas, tāpat kā parasto nagu laka ar suku. Zems plēves biezums, kā arī bagāto līgums ir svarīgs. Pēc konservēšanas UV gaismā, citu slāni krāsas var krāsot vajadzības. Tiek sasniegts vēlamais krāsu dziļumu zīmogs ar top mētelis, kas padara spīdēt naglu un nodrošina ilgstošu izturību. UV nagu laka uz citām virsmām, piemēram, akrils, stikla šķiedra vai gēla ordenis ir analogs.

Bāzes krāsas apdare - visi ar UV nagu laka

-Nav līmi vai spīduma slāni, nepieciešama
-Bez svīšana slānis
-Spodri
-Necaurspīdīgs, vienlaikus piemērojot
-Hardens saskaņā ar UV-LED lamp
-Vienkāršu lietojumprogrammu, piemēram, nagu laka


viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks