Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka / Termo Gēla Laka

Termo Gēla Laka

Vylet-Nails Premium UV nagu laka Thermo tīra Termo Gēla Laka Vylet-Nails Premium UV nagu laka Thermo tīra
no 3,24 € *
64,80 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium UV nagu laka Thermo pastel Termo Gēla Laka Vylet-Nails Premium UV nagu laka Thermo pastel
no 2,45 € *
16,33 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium UV nagu laka Thermo neon Termo Gēla Laka Vylet-Nails Premium UV nagu laka Thermo neon
no 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium UV nagu laka Thermo metālika Termo Gēla Laka Vylet-Nails Premium UV nagu laka Thermo metālika
no 2,45 € *
16,33 € / 100 ml
Termo gēla laka un aizraujoši spēlēt krāsu uz naglu
Temperatūru nosaka krāsu

Kas ir īpašs par termo gēla laka un termo UV nagu laka ir viņa atbilde uz temperatūras apstākļi mainās. Gel laka ir tā krāsu uz mainītu rekvizīta palielinoties temperatūrai un pārorientēties uz citu toni vai dažādu nokrāsu. Šis efekts padara iespējamu pārklājumus, kas strādā ar vielām, kas reaģē iejūtīgi pret mainīgu temperatūru īpašo sastāvu. Jāatrod nevis pakāpeniski, paredzot skaistu krāsu maiņa un maināmas krāsainas spēles par nagu. Kā parasti: augstāks apkārtējās vides temperatūra, pilnīgāku risinās par nagu krāsa maiņu.


Specialitāte ar krāsu izmaiņas daudzās variācijās

Specialitāte ir pieejami ne tikai dažādu atšķirīgu krāsu kombinācijām, bet atšķiras arī to faktūras. Tātad ir laka ar spožums daļiņas, drebošs perlamutra stilu vai sprakšķus efektu. Attiecībā uz krāsu paletes svārstās no soft pastel ar bezgaumīgs bezgaumīgs neona toņos. Variācijas ir ideāli precīzi balsot nail art par godu var pielāgot tāpat kā personiskā stila apģērbs.

Termo gēla laka un thermo UV nagu laka - viegli lietot UV nagu laka var tikt piemērota modelēta kā, kā arī par dabas nagiem un apvieno priekšrocības, nagu lakas un krāsas gel vienā produktā. It kā par dabiskās nagu krāsa, UV krāsām ir izturīgi ievērojami ilgāk nekā salīdzināms parasto nagla pulējamām pastām. Svarīgi tādā secībā: nagla jābūt formā iesniegts, tās virsmas ir tīras un sausas, ir labāka saķere plusi virsmas nedaudz raupjām, izmanto atbilstošu buferi. UV siltuma paint bāze mētelis tiek izmantots kā primer. Tas, kā arī siltuma gleznot, paši ir sacietējusi UV gaismā un uzturēt savu izturību un ārēja mehāniska pretestību. Atzīmēt ir slānis, svīšana, kas rodas, kad sacietēšana pamatkārtas, netiek iekļauts. Termo gēla laka un thermo UV laka tiek lietots tieši šis slānis.
Blīvējuma vēl spīdēt un izturību

Kā ar jebkuru produktu gela, Molberts iesaka zīmogs apdare kā Thermo UV. Augšējā apvalks ir piemērotas šim mērķim. Tas ir piemērots plānās naglu un sacietējušas divas minūtes saskaņā ar UV gaismas spuldzes. Par maksimālo spīdēt būs tīrs virsmas ar tīrāku un / vai apstrādāta ar pulēšanas eļļas.

 Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€