Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas / Soak Off Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium UV nagu laka VIZLA - šāda
Sīkāka informācija
+
Vylet-Nails Premium UV nagu laka VIZLAS ir gela laku un nagu laka, kopā priekšrocības. Krāsa, kas darbojas caur mirdzēt daļiņas, panākot un jautrs, slānis, izārstēt UV gaismā uztur garās un stabila uz dabu, kā arī mākslīgo nagu.

Jāatjaunina tikai dabiskās nagu vai jau esošu modeli varētu nagla ir rafinēts, Vylet-Nails Premium UV nagu laka ideāls VIZLA. Gēla pārklājums nodrošina nagla plāksni ar aizraujošā glitter un var piemērot tādējādi viegli un ātri. Bāze mētelis tiek lietota fiziska naglu, lai gluda nail plate, un aizsargāt pret noplukušo krāsu. Nagu poļu kārtiņu, kas sacietē ultravioletajā gaismā seko UV. Vairāk mirdzēt intensitāte var piemērot vairāk slāņiem. Arī procedūra, kas attiecas uz akrila, stikla šķiedra vai gela nagus. UV pārklājumu, aizsargāt un nodrošināt papildu spīdumu, augšējā mētelis, hermētiķu padara perfektu apdari. Blīvējuma gels ir izārstēta, saskaņā ar UV gaismu, un tad ar tīrāku un Zellette, kā arī pulēšanas naftas spīdēt.

Bāzes krāsas apdare - visi ar UV nagu laka

-Nav līmi vai spīduma slāni, nepieciešama
-Bez svīšana slānis
-Spodri
-Necaurspīdīgs, vienlaikus piemērojot
-Hardens saskaņā ar UV-LED lamp
-Vienkāršu lietojumprogrammu, piemēram, nagu lakaviskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks