Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas / Soak Off Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
UV matētu augšējā mētelis
Sīkāka informācija
+

Ir iespējama dabisko izskatu Naglas bieži tiek stingri ieteikts. Ar UV augšējā mētelis matēts, Modeļa nagla spēj efektīvi aizzīmogo un saņem tajā pašā laikā mat Virsma atgādina dabiskās nagu tekstūra. Ir skābēm gel piemērots UV - arī attiecībā uz LED spuldzes.

Līdz šim nebija izvēles, matēts un spīdīgs Krāsu gela nagu modelēšanas bieži vien jau ir pieņemti. Ar UV augšējā mēteli Met, tas ir atšķirīgs. Tiek veikta plombēšanas caurspīdīga laka modelēta nagla pieteicos un pēc konservēšanas UV vai LED gaismas, matēta apdare. Plānas viskozitāte želeja izmantojama kā pilnībā segtas Gēla vai pat tikai daļēji izmantots. Kā arī gēla nagu noslēgtās augšējā mētelis akrila nagi, fiber stikla modeļa slāņiem, nagu mākslas darbi un visiem UV- un LED apdari. Lietots blīvējuma gel kā parasti: tas ir plānas, bet nepārtraukts slānis, kas piemēroti par nagu un 120 Sekundes UV - rūdīts, vai 30-90 sekunžu gaismā. Izmantojot atteikšanos no skābju sastāva želeju, pieteikums ir iespējams arī alerģijas slimniekiem.

Izmēri
+
0.033 Metri (m)
0.033 Metri (m)
0.07 Metri (m)
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks