Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka 3 v 1 / Soak Off Gēla Lakas
UV matētu augšējā apvalks - dabas meklē naglas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Ir iespējama dabisko izskatu Naglas bieži tiek stingri ieteikts. Ar UV augšējā mētelis matēts, Modeļa nagla spēj efektīvi aizzīmogo un saņem tajā pašā laikā mat Virsma atgādina dabiskās nagu tekstūra. Ir skābēm gel piemērots UV - arī attiecībā uz LED spuldzes.

Līdz šim nebija izvēles, matēts un spīdīgs Krāsu gela nagu modelēšanas bieži vien jau ir pieņemti. Ar UV augšējā mēteli Met, tas ir atšķirīgs. Tiek veikta plombēšanas caurspīdīga laka modelēta nagla pieteicos un pēc konservēšanas UV vai LED gaismas, matēta apdare. Plānas viskozitāte želeja izmantojama kā pilnībā segtas Gēla vai pat tikai daļēji izmantots. Kā arī gēla nagu noslēgtās augšējā mētelis akrila nagi, fiber stikla modeļa slāņiem, nagu mākslas darbi un visiem UV- un LED apdari. Lietots blīvējuma gel kā parasti: tas ir plānas, bet nepārtraukts slānis, kas piemēroti par nagu un 120 Sekundes UV - rūdīts, vai 30-90 sekunžu gaismā. Izmantojot atteikšanos no skābju sastāva želeju, pieteikums ir iespējams arī alerģijas slimniekiem.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.8
Pārskats
5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks