Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas / Soak Off Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Termo Gēla Laka Vylet-Nails Premium UV Thermo glitter Nail Polish
Sīkāka informācija
+

Vylet-Nails Premium UV maina krāsas mirdzums Thermo gela nagu laka, temperatūrai mainoties viņa Krāsu atkarībā no izvēlēto kombināciju. Turklāt mirdzēt daļiņas tiek iekļautas programmā Molberts. Tas rada nemitīgi daudzveidīgs nagu dizains, kas reālā acu ķērējs padara nagiem.

Vylet-Nails Premium UV nagu laka tiek piemērots dabas nagiem un sculpted naglas piemērotu Thermo gel krāsas mirdzums un kā parasti piemēro. Primer un tad bāze mētelis tiek lietota rūpīgi sagatavotiem dabiskās nagu. Bāze mētelis ir rūdīts, svīšana slānī paliek naglu. Tad Vylet-Nails Premium UV ir lietots nagu laka Thermo gel krāsas spīdēt ar suku un sacietējušas 120 sekundēm gaismas konservēšanas vienību. Krāsu intensitāti, ir jāpalielina, naglu virsmas var pārklāt ar papildu slānis Thermolacks. Rezultāts: ārkārtas nagu dizains, kas parāda sevi atkal un atkal, specefekti jaunu seju. Šī jaunā UV sniedz neticami īpašības ar krāsu mirdzums Thermo gela nagu laka. Papildus siltuma efektu, tas joprojām ir primer, krāsu un augšējo mētelis vienā - 3 in1 UV nagu laka!

-Nav saķeres un spīduma slānis, kas nepieciešams vairāk
-augsts-gloss necaurspīdīgām krāsām
-Ārstniecisko saskaņā ar UV un LED gaismas
-Nav svīšana slānis
-Ļoti viegli lietot, piemēram, nagu laka
-Pastāvīga nagu laka - noņemamas, plānas viskozi un necaurspīdīga krāsa gel
-sakratot un maisot nav nepieciešams
-100 % atbildība par visiem nagu modelēšanas sistēmas, piemēram, gel, akrila un stikla šķiedra
-spēcīgu turēt līdz 4 nedēļām jūsu nagus!


viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.6
Pārskats
5
10
4
4
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks