Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka / Soak Off Gēla Lakas
NAIL-EON želeja Polijas Charming
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Mūsu gela pārklājumu Peel Off nagu lakas un sloksnes krāsu īpašības. Tiek izlaists tikai primer un bāze mētelis, tad jūs varat noņemt tikai mūsu gel emaljas pēc dažām dienām, naglu.

Ja jūs atkārtoti dusmīga par nagu laka uz dabas nagiem, kas jau šķembu pēc neilga laika, kaut gan viņš tur mākslīgu nagus tikpat labi, tad vajadzētu piekļūt gel Molberts burvīgs mūsu NAIL-EON. Tā ir ideāla alternatīva tradicionālajiem nagu laka un dod vairākas nedēļas krāsu jūsu nagus. Izvēlieties kādu no kārdinošās krāsām. Krāsas virmo, un mainās atkarībā no gaismas. Tas rada iespaidu par mākslas radīšanu uz naglu ar dažādām krāsām, gan tika izmantota tikai viena krāsa. Ilgu glabāšanas laiku gel laka ir absolūti pārliecinošs pat uz dabas nagiem un nav šķemba. Pārņemt visu naglu vai noteikts selektīvās izceļ. Iesūcās dubļiem pilnajos savu naglu un piemērot bāzes mētelis. Dariet to nocietināt UV lampu un piemērot gel poļu, nākamais solis pirms neizslēdzat sviedri slāni. Noteikti piemēro Polijas plānas slāņos, tāpēc tai cauri pilnībā sacietē. Vēlas intensīvāku krāsas intensitāti, Jūs nēsājat vairākus slāņus, katrs slānis, bet atstāt jebkurā gadījumā tiešām nocietināt. Izmantojiet augšējo mētelis, lai pabeigtu. Ja jums ir kaltēta viņu pilnīgi UV lampu, noņemt slāni no sviedriem. Nagus cita ārstēšana vairs nav vajadzīgs.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.449
Pārskats
5
25
4
21
3
3
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks