Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas / Soak Off Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON želeja Polijas Charming
Sīkāka informācija
+

Mūsu gela pārklājumu Peel Off nagu lakas un sloksnes krāsu īpašības. Tiek izlaists tikai primer un bāze mētelis, tad jūs varat noņemt tikai mūsu gel emaljas pēc dažām dienām, naglu.

Ja jūs atkārtoti dusmīga par nagu laka uz dabas nagiem, kas jau šķembu pēc neilga laika, kaut gan viņš tur mākslīgu nagus tikpat labi, tad vajadzētu piekļūt gel Molberts burvīgs mūsu NAIL-EON. Tā ir ideāla alternatīva tradicionālajiem nagu laka un dod vairākas nedēļas krāsu jūsu nagus. Izvēlieties kādu no kārdinošās krāsām. Krāsas virmo, un mainās atkarībā no gaismas. Tas rada iespaidu par mākslas radīšanu uz naglu ar dažādām krāsām, gan tika izmantota tikai viena krāsa. Ilgu glabāšanas laiku gel laka ir absolūti pārliecinošs pat uz dabas nagiem un nav šķemba. Pārņemt visu naglu vai noteikts selektīvās izceļ. Iesūcās dubļiem pilnajos savu naglu un piemērot bāzes mētelis. Dariet to nocietināt UV lampu un piemērot gel poļu, nākamais solis pirms neizslēdzat sviedri slāni. Noteikti piemēro Polijas plānas slāņos, tāpēc tai cauri pilnībā sacietē. Vēlas intensīvāku krāsas intensitāti, Jūs nēsājat vairākus slāņus, katrs slānis, bet atstāt jebkurā gadījumā tiešām nocietināt. Izmantojiet augšējo mētelis, lai pabeigtu. Ja jums ir kaltēta viņu pilnīgi UV lampu, noņemt slāni no sviedriem. Nagus cita ārstēšana vairs nav vajadzīgs.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.4231
Pārskats
5
25
4
24
3
3
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks