Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka / Soak Off Gēla Lakas
NAIL-EON UV nagu laka zīda - satīna un izturīgi nagi
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Zīdaini spīdīga nagi tiek piemēroti ikdienas lietošanai, kā arī vakarā. Zīda NAIL-EON UV nagu laka var piemērot kā parasto nagu laka. Pēc konservēšanas ar UV gaismu, šis produkts satur tās augstu izturību un ilgmūžību.

NAIL-EON UV nagu laka ir zīda dabas nagiem, piemēro attiecībā uz mākslīgie nagi, izgatavots no akrila vai gelu. Bāze mētelis ir jābūt ievietotam dabas nagla kā bāze mētelis, kas saglabājuši sacietēšana iegūtā svīšana slāņa virsmas naglu. Jebkurā gadījumā ir nepieciešams primer par drošu saķeri. Pēc sagatavošanas naglu, NAIL-EON UV tiek lietots nagu laka zīda vēlamo ēnā un izārstēt ar ultravioleto gaismu. Atzīmēt, ir ka kārtas biezumam jābūt iespējami plānam, lai panāktu pilnīgu izārstēt. Svīšana slānis tiek noņemta, zīdainu krāsainās nagu var tagad tālāk apstrādāt dažādos veidos. Vai nu augšējā apvalks kā hermētiķu tiek piemērots uzreiz, pirms alternatīvi var lietot naglu mākslas.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks