Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas / Soak Off Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV nagu laka zīda - satīna un izturīgi nagi
Sīkāka informācija
+
Zīdaini spīdīga nagi tiek piemēroti ikdienas lietošanai, kā arī vakarā. Zīda NAIL-EON UV nagu laka var piemērot kā parasto nagu laka. Pēc konservēšanas ar UV gaismu, šis produkts satur tās augstu izturību un ilgmūžību.

NAIL-EON UV nagu laka ir zīda dabas nagiem, piemēro attiecībā uz mākslīgie nagi, izgatavots no akrila vai gelu. Bāze mētelis ir jābūt ievietotam dabas nagla kā bāze mētelis, kas saglabājuši sacietēšana iegūtā svīšana slāņa virsmas naglu. Jebkurā gadījumā ir nepieciešams primer par drošu saķeri. Pēc sagatavošanas naglu, NAIL-EON UV tiek lietots nagu laka zīda vēlamo ēnā un izārstēt ar ultravioleto gaismu. Atzīmēt, ir ka kārtas biezumam jābūt iespējami plānam, lai panāktu pilnīgu izārstēt. Svīšana slānis tiek noņemta, zīdainu krāsainās nagu var tagad tālāk apstrādāt dažādos veidos. Vai nu augšējā apvalks kā hermētiķu tiek piemērots uzreiz, pirms alternatīvi var lietot naglu mākslas.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks