Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka / Soak Off Gēla Lakas
UV ir nagu laka un gel molberts skrāpējumiem izturīgs nagu laka ar 2 nedēļu laikā turiet
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nagu laka un želeju laka ar nedēļu ilgā spodri lēti tiešsaistē buy skrāpējumiem izturīgs UV nagu tāpat UV pārklājumu. Video un nagu dizaina konsultācijas ar soli pa solim pieteikumu apstrādi UV nagu lakas dabas nagus padara to pats šeit redzēt tiešsaistes veikalu un mācīties. Tas ir tikpat viegli kā ar nagu laka un tik izturīgs kā UV/LED jauna metode, lai radītu nagiem mūsdienu želejas. Instrukcijas un nagu filmas ar soli pa solis paskaidrojumus padarīt to sevi ar daudz fotogrāfijas un attēlus šeit tagad pieredzi. Gel lakām formu izturīga slāņi krāsu uz mākslīga vai dabiska nagiem, kas var viegli pull off Strip efekts. NAIL-EON UV SHINEY nagu laka var izmantot kā solo - nagu laka, vai savienojumā ar gēla modelēšanas un nodrošina pastāvīgi uzturētas un labi aizsargā nagus. Veido izturīgas krāsas plēvīti uz naglu, dabiskās nagu jāatrodas Matt un apstrādātas ar primer. Bāzes apvalks piemēro galvojumu aģents. Svīšana slānis joprojām atšķiras no parasto modeli pozīciju - uz naglu-, joprojām slapjš bāze mētelis želeja lakas piemēro un izārstēt saskaņā ar UV lampu vai LED lampu NAIL-EON pirmo kārtu. Tā noslēdz ar bāzes apvalks, kas nodrošina atbilstošu spīdumu apdare. Ir svarīgi, ar šāda veida nagu mākslas plānās slāņus slāņu secību. Tāpēc jānodrošina slānis ir pilnībā izārstēta. NAIL-EON UV nagu laka SHINEY ir LED gēlus ar tādām pašām īpašībām kā UV nagu laka, UV nagu laka, nagu laka, sloksne - un nolobīties Molberts ir un pastiprināšana ierīcēm un LED tikai 30 līdz 60 sekundēs CCFL lampām vai pēc 120 sekundēm UV gaismas konservēšanas ierīcēm.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
instrukcijas
+

1. solis:Stumšanas cuticles ar mūsu UV (pants Nr. V4079) un tie aptraipīt naglas ar mūsu buferšķīduma (balts pants Nr. 4326) karti. Labākai ietilpināšanai, mēs iesakām par jūsu nagus ar primer, lai ārstētu (15ml. pants Nr. 1303).

2. solis:Piemērojot pamata mēteli. pants Nr. 1054 par nagu tāpat kā nagu laka un ļaujiet tai nocietināt lampas. Lūdzu noņemt slāni no sviedriem.

3. solis:Krāsošana ar vēlamo Krāsu nagus un nocietināt tām lampa 2 x. Tagad jums ir iespēja apkopt nagus ar naglu art. Šī jums ir nepieciešams, svīšana slānis ar mūsu tīrāku noņemt (100ml daļa Nr. 4005). Ja vēlaties visus nagu mākslas, lūdzu nevar noņemt slāni no sviedriem.

4. solis: Plombas, piemērot mūsu top mētelis krājums Nr. 1054, un ļaujiet tai nocietināt gaismas vienībā. Visbeidzot, noņemiet sviedri slānis ar mūsu tīrāku.  Papildu spīdumu un nagu ādas kopšanai iesakām mūsu nded naglu naftas (naftas dažādas smaržvielas. pants Nr. V4040).Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.1
Pārskats
5
128
4
105
3
17
2
5
1
7

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks