Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka / Soak Off Gēla Lakas
NAIL-EON UV nagu laka neon - par dabisko un mākslīgo nagu
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Dažreiz tas var būt bezgaumīgs. Šiem gadījumiem ir NAIL-EON UV nagu laka neona vislabāk piemērots. Gēla pārklājums ir piemērojama visu veidu naglu, tāpat kā parasto nagu laka var piemērot un iegūst izārstēt UV gaismā tā izturību un pretestību.

Piemērots NAIL-EON UV nagu laka neona kā parasti dabisko vai mākslīgo nagu gatavo. Krāsa ir arī piemērots gela nagi akrila modeļa slāņiem. Lai sagatavotu naglas, manikirētiem vai modelēta, iztīrīts un piepildīts ar gruntējuma. Bāze mētelis ir vajadzīga kā dabiskās nagu bāze. Laikā konservēšanas svīšana, kas paliek uz naglu slāņa UV gaismas. UV ir tikpat viegli kā parasto nagu laka nagu laka pati pieteikumā. Tā tiek lietota ar suku naglu virsmas, tad konservēšanas gaismā rodas. Tīrāku novērš sviedri, kas rodas slānis. Pēc tam noslēgts ar augšējo mētelis. Protams, pirms pat naglu mākslas var novietot uz naglu vēlēšanās. Arī augšējo mētelis izveido dispersijas slāni, kas ir noņemta beigās, kad konservēšanas.

Tikai par saimnieciski izmantot / attiecināt tikai uz mākslīgie nagi vai būvēt slānī

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
Pārskats
5
4
4
2
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks