Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka 3 v 1 / Soak Off Gēla Lakas
NAIL-EON UV glitter Nail Polish - ilgi izturīgāks, Glittereffekt
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Dabiskās nagu želeja un akrila nagi var pielietot NAIL-EON UV nagla mirdzēt. UV gēla pārklājums zaigot sekas piemēro sagatavotā naglu un sacietējušas saskaņā ar UV lampu. Pēc tam var lietot nagu mākslas vai tieši roņu mednieks.

Labas naglu sagatavošana ir svarīgi. Mākslīgie nagi tiek modelēta un jātīra ar tīrāku, tad piemēro gruntējuma. Pie dabas nagla arī primer tiek prasīta, NAIL-EON UV glitter Nail Polish šeit dokumentu veidlapas bāzes apvalks kā bāze mētelis. Cure svīšana slāņa nenoņem. Glitterlack, piemēram, parasto nagu lakas kārtiņu uz naglu un sacietējušas gaismā. Tālāk pienaglot terapiju, lai novērstu sviedri slāni ar tīrāku, tad noslēgtās naglai ar augšējo mēteli. Alternatīvi, pirms vēl ar dažādiem nagu rotājumam mākslas elementiem var lietot zvanīšanai. Ārstēšana ar naglu naftas tiesības beigās nodrošina īpaši tīru un spilgtu iespaidu.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
Pārskats
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks