Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas / Soak Off Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON Soak Off Gēla Lakas Metālika - Zeleja Pārklāšana ar Mtālisku Izskatu par Nagus
Sīkāka informācija
+

NAIL-EON soak off gēla lakas metāla ir piemērots dabas nagus, kā arī kā gels vai akrila modeļa slāņiem. Nagi ir iekļauti kā parasti sagatavo un UV nagu laka. Pēc konservēšanas, pārklājums ir gatavs radošo nagu mākslas vai zīmogs ar augšējo mēteli.

Soak off gēla lakas  NAIL-EON metāla skatīties uz labi sagatavotas naglu piemērot. Svarīgi mēteli uz dabiskās nagu pamatnes, izmantos kā nagu laka, un izārstēt saskaņā ar UV lampu tīru nagu virsmas un pamatnes. Kā rezultātā sacietēšana slāņa sviedru netiek noņemts. Sagatavotas nagla ir pārklāts ar atlasīto NAIL-EON soak off gēla lakas metālika pelēka zaļa vai violeta. Gēla pārklājums būs nocietināt saskaņā ar UV lampu. Svīšana slānis tiek noņemts ar tīrāku von nagla virsmas. Pēdējā darbībā ir jāaizzīmogo naglai ar augšējo mētelis. Lai rūpētos par un naglas nded naglu eļļu var izmantot arī krāšņums.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks