Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka 3 v 1 / Soak Off Gēla Lakas
NAIL-EON Soak Off Gēla Lakas Metālika - Zeleja Pārklāšana ar Mtālisku Izskatu par Nagus
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

NAIL-EON soak off gēla lakas metāla ir piemērots dabas nagus, kā arī kā gels vai akrila modeļa slāņiem. Nagi ir iekļauti kā parasti sagatavo un UV nagu laka. Pēc konservēšanas, pārklājums ir gatavs radošo nagu mākslas vai zīmogs ar augšējo mēteli.

Soak off gēla lakas  NAIL-EON metāla skatīties uz labi sagatavotas naglu piemērot. Svarīgi mēteli uz dabiskās nagu pamatnes, izmantos kā nagu laka, un izārstēt saskaņā ar UV lampu tīru nagu virsmas un pamatnes. Kā rezultātā sacietēšana slāņa sviedru netiek noņemts. Sagatavotas nagla ir pārklāts ar atlasīto NAIL-EON soak off gēla lakas metālika pelēka zaļa vai violeta. Gēla pārklājums būs nocietināt saskaņā ar UV lampu. Svīšana slānis tiek noņemts ar tīrāku von nagla virsmas. Pēdējā darbībā ir jāaizzīmogo naglai ar augšējo mētelis. Lai rūpētos par un naglas nded naglu eļļu var izmantot arī krāšņums.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks