Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas / Soak Off Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON Peel Off Gēla Lakas Kraukšķīgas - Pielāgotas Mirdzēt Nagu Dizains par Nagus
Sīkāka informācija
+

Īpašs NAIL-EON peel off gēla lakas kraukšķīgus ir dažādas daļiņas tiek iestrādāti želeja. Metāla spīdīgu un dažādi Krāsu un Lielums, tās ir izplatītas, kad pieteicos uz virsmas naglu un izveidot atsevišķu nagu mākslas. Gela pārklājumu, piemēram, piemēros parasto nagu laka. Tomēr produktu UV gaismā ir izārstēta.

Tāpat kā katru gel pasūtījuma naglu jāsagatavo arī NAIL-EON peel off gēla lakas kraukšķīgus piemērošanai. Bāze mētelis ir jāizmanto, ja piemērots dabas nagiem, nenoņem sviedri radīti konservēšanas slāni. Primer nodrošina ideālu saķeri. Kraukšķīgus gēla pārklājums ir lietot naglu ar suku plānā slānī un tad nocietinājās. Pēc izmantojot UV spuldze paliek slānis sviedri par nagu, kas ar tīrāku mūsu klāstā arī noņemt. Šī Naildesigns noslēdz ar zīmogu. Tas tiek darīts, izmantojot top mētelis.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks