Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas / Soak Off Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON Gēla nagu lakošanu MAGIC MAGNĒTISKĀS
Sīkāka informācija
+

Mūsu gela pārklājumu Peel Off nagu lakas un sloksnes krāsu īpašības. Tiek izlaists tikai primer un bāze mētelis, tad jūs varat noņemt tikai mūsu gel emaljas pēc dažām dienām, naglu.

Ar gelu, skaistākā nail art nagu laka var būt Burvju darbi. Tagad pieder krāsainu krāsoti nagi Darba kārtībā. Vēlaties, lai vēlreiz un nav krāsas, bet jūsu nagus? Tad mums ir tikai lieta par jums! Mūsu NAIL-EON gēla nagu laka maģija Magnetic dod jūsu nagus burvju parādīšanās, ar kuru visi pārējie var būt apburtā. Viņš ir ļoti ideāls uz dabas nagiem kā arī mākslīgie var mūsu Magic Magnetic gel metāla gel glazūras veikt nagu laka kā normālu vai ar mūsu magnētisko pildspalvu vai mūsu ierakstu par magnētu vilktu delikāts modelis. Izmantot plašu krāsu skaisti nagi un laiž garām. Pieteikums ir ļoti vienkārša. Jūs varat izmantot Želeja kā nagu laka laku un izārstēt viņu divas minūtes UV Lights out. Ja svīšana slānis tiek noņemta, darbs jau ir beidzas. Sakarā ar viņa medus efekta želeja paplašina gluda nagu laka, pats par sevi. Tātad ir bez neizskatīgs brush insultu nagus, lai redzētu un darbu iesniegšana ir cooking nav nepieciešams. Ceram uz glabāšanas laiks ir līdz sešām nedēļām. Viņš ir izdarīta, absolūti piemērots ikdienas lietošanai uz gēla pamata nav šķemba un ir skrāpējumiem izturīgs. To var izmantot ar noņēmēju un apelsīnu koka spieķi noņemt, ja vēlaties, atšķirīgu krāsu. Jums būs pilnīgi prieks ar šo programmu Molberts. Lietošanas Tu mūsu produktiem visaugstākās kvalitātes, visas Eiropas Savienības prasības Standarti ir lïgumam, un tà ir visprogresīvākās UV gēla pētījumu tiek ražoti.

Izmēri
+
0.033 Metri (m)
0.033 Metri (m)
0.068 Metri (m)
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
11
4
7
3
1
2
0
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks