Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas / Soak Off Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON Gēla Lakas UV nagu laka sparkel lēti tiešsaistē nopirkt veikalā
Sīkāka informācija
+
Sparkellacke sausumā nevienmērīgi un izveidot šādu aizraujošu ietekme uz virsmas naglu. NAIL-EON UV nagu laka Sparkel dažādās krāsās tiek piemērots tāpat kā parasto nagu laka dabiskos vai mākslīgos nagus un sacietējušas gel laka ultravioletā gaismā.

NAIL-EON Gēla Lakas UV nagu poļu var Sparkel akrils un želeja nagiem un piemērota labi sagatavotas dabiskās nagu un veido tā saukto Sparkel vai smilšu iedarbība. Bāze mētelis ir īpaši svarīgi, par pamatu dabas naglu, svīšana slānī paliek naglu. Katram veidam, naglu, savienošanas līdzekli ir nodoklis, kurš gruntējuma nodrošina, ka nekas mizu. Gel apvalks piemēro tāpat kā citu nagu laka ar suku, ar to atšķirību, kas UV gaismā produkts sacietē. Tas rada sviedru, kas ir noņemta slānis ar tīrāku. Par noslēgšanas augšējā mēteļi ir rūdīts arī piemēro katrā atsevišķā gadījumā. Pirms naglu var būt dekorēti papildus Sparkellack ar nagu mākslas pēc pieprasījuma.viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.3333
Pārskats
5
4
4
4
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks