Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas / Soak Off Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON Gēla Lakas HIGHLIGHTS lēti tiešsaistē nopirkt veikalā
Sīkāka informācija
+

NAIL-EON Gēla Lakas, kas izceļ ir pielāgots vajadzībām vienkāršs un viegli nagu mākslas. Gēla pārklājumi var izmantot kombinācijā ar parasto gēla modelēšanas vai kā solo nagu laka, un var būt caur mizas viegli no naglu izslēgtu efekt.

Pārklājumus bieži arī tiek sauktas kā matēts nagu laka vai Gelpolish želeja. Tās apvieno labākās iezīmes nagu laka un UV želeja un nodrošināt stabilu krāsu filmu par nagu ar ilgu glabāšanas laiku. Tas ir vienkārši par manicured apdare un matēta lietišķās dabiskās nagu NAIL-EON Gēla Lakas. Bāze mētelis vislabākos rezultātus izmantos kā pirmo slāni. Gela pārklājumu, kas seko pēc konservēšanas. Želeja visiem slāņiem būtu piemēroti tik plānās un sacietējušas individuāli, tāpēc, ka tiek garantēta pilnīga ārstēšanu saskaņā ar UV lampu. Sviedri, katrs paliek uz virsmas slānis. Kā katra modeļa pozīciju, augšējā apvalks kā roņu mednieks galīgajā mētelis piemērot šajā lietā. NAIL-EON Gēla Lakas pārklājumi izceļ ir skābēm un tādēļ piemērotas arī alerģijas-free. Konservēšanas var izmantot UV lampām un LED gaismas vienībām līdzīgi.viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
27
4
18
3
3
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks