Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas / Soak Off Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Gēla Lakas NAIL-EON Nagu Laka Pastel - Mīksto Krāsas, Naglu
Sīkāka informācija
+
Gēla lakas NAIL-EON nagu laka pastel toņos ir populāra īpaši kopts nagu dizaina ikdienas dzīvē. Kā arī smalks krāsu shēmu, bet arī par elegants apģērbs piemērots pusdienas. Nagu laka pastelis, skaista un spēcīgāku nagla ar daudz romantisku nokrāsu var ar NAIL-EON UV izveide.

Gēla lakas NAIL-EON nagu laka pastel ir piemērots gandrīz katru naglu, un to var valkāt pat uz akrila vai gēla nagus tieši dabas naglu. Pirms piemērošanas gēla pārklājums iztīrīti un sagatavoja gruntējuma naglu mētelis ir vajadzīga dabiskās nagu bāzes pamatu. Tas ir lietots ar birsti un sacietējušas UV gaismā. Nagla paliks iegūtā slāņa sviedru lāsītes. Tagad seko gela pārklājumu, piemērot arī plānā slānī ar suku par nagu. Plānāks slānis, ticamāki ir turpmāko ārstēšanu saskaņā ar UV lampu. Ja ir vēlama lielāka krāsu intensitāti, pat vairāku slāņu secību ir iespējams. Svīšana slāni noņem pēc pastiprināšana, tad uzreiz gala blīvējums ar augšējo mēteli vai iztēles vairāk nagu mākslas rotājumi.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.7273
Pārskats
5
17
4
4
3
1
2
0
1
0
5
super
Laiks:15:59
Datums:20.12.2014
Pants: Mango Red | 15 ml
Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks