Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka / Soak Off Gēla Lakas
Gēla Lakas NAIL-EON Nagu Laka Pastel - Mīksto Krāsas, Naglu
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Gēla lakas NAIL-EON nagu laka pastel toņos ir populāra īpaši kopts nagu dizaina ikdienas dzīvē. Kā arī smalks krāsu shēmu, bet arī par elegants apģērbs piemērots pusdienas. Nagu laka pastelis, skaista un spēcīgāku nagla ar daudz romantisku nokrāsu var ar NAIL-EON UV izveide.

Gēla lakas NAIL-EON nagu laka pastel ir piemērots gandrīz katru naglu, un to var valkāt pat uz akrila vai gēla nagus tieši dabas naglu. Pirms piemērošanas gēla pārklājums iztīrīti un sagatavoja gruntējuma naglu mētelis ir vajadzīga dabiskās nagu bāzes pamatu. Tas ir lietots ar birsti un sacietējušas UV gaismā. Nagla paliks iegūtā slāņa sviedru lāsītes. Tagad seko gela pārklājumu, piemērot arī plānā slānī ar suku par nagu. Plānāks slānis, ticamāki ir turpmāko ārstēšanu saskaņā ar UV lampu. Ja ir vēlama lielāka krāsu intensitāti, pat vairāku slāņu secību ir iespējams. Svīšana slāni noņem pēc pastiprināšana, tad uzreiz gala blīvējums ar augšējo mēteli vai iztēles vairāk nagu mākslas rotājumi.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.7692
Pārskats
5
21
4
4
3
1
2
0
1
0
5
super
Laiks:15:59
Datums:20.12.2014
Pants: Mango sarkans | 15 ml
Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks