Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka / Soak Off Gēla Lakas
Gēla Lakas NAIL-EON Nagu Laka Nude - Matēts Nagu Dizaina Pastel
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Gēla lakas NAIL-EON nagu laka nude modelēšana ar rada elegantu naglas blāvi toņi. Diskrētu gēla pārklājumi var lietot dabisko un mākslīgo naglas un ir ideāli piemērots kombinācijā ar akrila nagu dizains spēj modeli. Pēc konservēšanas un ilgāks glabāšanas laiks ar top nagla virsmas tīrīšanas noslēgtās mētelis.

Gēla lakas NAIL-EON nagu laka nude sagatavošana ir nagu laka pliknis manikirētiem naglu vai modeļiem, naglu virsma ir tīra gel krasošana ar tīrāku. Bāze mētelis, kas nostiprina saskaņā ar UV vienību, izveido atbilstošu paliktni uz dabiskās nagu, iegūtā slāņa sviedru paliks uz naglu. Gēla lakas, kas ir pieejams dažādos pasteļa toņos, pēc tam tiek lietots kā tradicionālās nagu laka un izārstēt. Tagad var apstrādāt nagu mākslas uz naglu, alternatīvi zīmogs ar augšējo apvalks var izdarīt tieši. Arī tas ir izārstēta saskaņā ar UV gaismu un sviedru slāni.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.6296
Pārskats
5
22
4
2
3
2
2
0
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks