Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka 3 v 1 / Peel Off Nagu Lakas
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Peel Off Nagu Lakas

NAIL-EON UV nagu laka tīra Peel Off Nagu Lakas NAIL-EON UV nagu laka tīra
no 1,26 € *
NAIL-EON UV nagu laka zīda Peel Off Nagu Lakas NAIL-EON UV nagu laka zīda
no 2,82 € *
NAIL-EON Gēla Lakas HIGHLIGHTS Peel Off Nagu Lakas NAIL-EON Gēla Lakas HIGHLIGHTS
no 2,02 € *
UV matētu augšējā mētelis Peel Off Nagu Lakas UV matētu augšējā mētelis
no 2,99 € *
NAIL-EON UV nagu laka pārsla efekts Peel Off Nagu Lakas NAIL-EON UV nagu laka pārsla efekts
no 2,02 € *
NAIL-EON Soak Off Gēla Lakas Metālika Peel Off Nagu Lakas NAIL-EON Soak Off Gēla Lakas Metālika
no 2,82 € *
NAIL-EON UV glitter Nail Polish Peel Off Nagu Lakas NAIL-EON UV glitter Nail Polish
no 2,39 € *
NAIL-EON UV nagu laka neon Peel Off Nagu Lakas NAIL-EON UV nagu laka neon
no 3,38 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Peel Off Nagu Lakas NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
no 2,40 € *
Peel-Off Nagu laka / Strip Molberts ir izņemams un skrāpējumiem izturīgs LED gēli
Nagu poļu, kas gluži vienkārši atstāt pati par sevi, kas ir praktisks un maigu naglu, tajā pašā laikā. Nolobīties nagu laka sen ir un paliek ilgtspējīga izcili, var būt, bet vēl joprojām, piemēram, uzlīmes viegli ar naglu nost. Tajā skaitā dabas naglu paliek nemainīgs un izskatās veseli un neskarti. Novatoriski gela pārklājumu ir sacietējusi saskaņā ar UV vai LED gaismas un tā izpaužas tās labu izturību un stabilitāti.

Programmā Peel Off nagu laka apvienot dažādus nagu laka un nolobīties tehnoloģiju priekšrocības. Pārklājums var viegli un ātri pielietot dabiskās nagu un tur ilgu laiku bez mikroshēmu vai nulles. Arī saglabājas augstas spīduma, dabiskās nagu ir aizsargāta un konsolidēti. Lai noņemtu lakas slānis vienkārši atskaitījuma, noņemšanas un Apkopēja šeit nav vajadzīgi. Iegūs īpaši trausla un mīksto problēmu naglas, kuras bieži vien nevajadzīgi apgrūtināti un papildus novājināta pēc mazgāšanas.

Par Peel Off dabiskās nagu tehnoloģija ir gatava kā parasti. Ideāls fit gela pārklājumu, dabiskās nagu jābūt tīriem un bez krāsu atlikumi, putekļiem un smērvielas. Nail plate manikirētiem, cuticles attālinās. Pēc tīrīšanas virsmas, primer ir pirmais solis ar atbilstošo bāzes mētelis. Tas veido pamatu krāsas slāņus un pārliecinieties, ka nagu ne discolored. Gruntis slānis ir izārstēta, mitrie slāņa sviedru paliek kā papildu primer naglu. Tagad notiek pirmā nolobīties nagu lakas slānis. Laka pielieto plānās un vienmērīgi, glezna – piemēram, ar korekcijas pildspalva - bug. Krāsa ir izārstēta, jo vairāk krāsu intensitāti, citu slāni krāsas var lietot. Zīmogs ir pabeigta. Augšējā mētelis tiek lietota naglu, uzmanīgi aplaušana nagu malas ir īpaši svarīga. Pēc konservēšanas un UV - vai LED gaismas, svīšana slāņa augšējā mētelis tiek noņemts ar Zellette un Apkopēja. Rezultāts: spodri nagu, kas ir ideāli, jo tā cieta un skrāpējumiem izturīgs virsmas un ilgi skaisti izskatās.

Vēl noņemšana ir vieglāks nekā piemērot mizas krāsa pie. Krāsu maiņa ir vēlama vai sākt destabilizējoša naglu, laka no malas vienkārši atņem. Nagi ir īpaši sausa vai ja krāsa tiek regulāri mainīta, tā saukto mizu liek slāņi krāsu pie Activator.

Ieskatieties mūsu nded interneta veikalā un atrast ideālu nagu laka mūsu diapazons nolobīties jūsu vajadzībām. Iespēju izvēlēties dažādu krāsu želeja un efektu pārklājumi, izveidot jaunu, unikālu un izturīgs garu nagu dizainu! Peel off nagu laka un gela lakas UV krāsu pārklājumiem vienkāršu izdalīšanai.

 


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks