Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla Lakas
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Gēla Lakas Gēla Lakas Atrodiet savu Gēla Lakas vairāk nekā 389 dažādās krāsās Pie jūsu mīļākās krāsas

Gēla Lakas

NAIL-EON UV nagu laka tīra Gēla Lakas NAIL-EON UV nagu laka tīra
no 2,96 € *
NAIL-EON UV nagu laka zīda Gēla Lakas NAIL-EON UV nagu laka zīda
no 3,99 € *
nded piemaksa UV nagu laka nude Gēla Lakas nded piemaksa UV nagu laka nude
4,95 € *
nded piemaksa UV nagu laka metālika Gēla Lakas nded piemaksa UV nagu laka metālika
4,95 € *
nded piemaksa UV nagu laka pastel Gēla Lakas nded piemaksa UV nagu laka pastel
3,96 € *
-20%
nded piemaksa UV nagu laka VIZLA Gēla Lakas nded piemaksa UV nagu laka VIZLA
4,95 € *
Viens insulta glezna gleznot 8 ml Gēla Lakas Viens insulta glezna gleznot 8 ml
2,33 € *
-10%
Nightshine pulvera pastel Gēla Lakas Nightshine pulvera pastel
1,79 € *
-35%
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Gēla Lakas NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
3,90 € *
nded piemaksa UV nagu laka Pearl Gēla Lakas nded piemaksa UV nagu laka Pearl
4,95 € *
NAIL-EON UV nagu laka neon Gēla Lakas NAIL-EON UV nagu laka neon
5,92 € *
NAIL-EON UV glitter Nail Polish Gēla Lakas NAIL-EON UV glitter Nail Polish
5,92 € *

Lūdzu, izvēlieties atbilstošu apakškategoriju, lai Gēla Lakas:

Soak Off Gēla Lakas
UV pārklājumu apvieno iezīmes soak off gēla lakas un nagu laka un UV krāsu gēli. Gel izturīgs pārklājums ir viegli lietot un sacietējušas UV gaismā. Ilgu ekspluatāciju un spīdumu raksturo nagla pulējamām pastām šajā kategorijā, pilnīga ronis sniedz vēl lielāku stabilitāti.
Termo Gēla Laka
Termo gēla laka ražojusi tās krāsa mainās AHA iedarbības efektu. Atkarībā no temperatūras, nagu krāsa mainās un rāda dažādu seju ar dažādu krāsu spēles. Tātad, naglu māksla ir nekad nav garlaicīgi. Plašā izvēlē pieejami krāsu kombinācijas, piemēram, faktūras termo gēla laka krāsu pārklājumiem.
Peel Off Nagu Lakas
Problēmu nagiem un tiem, kam vienkārši patīk tas, kas ir Peel Off nagu laka perfekta. Izturīga gel laka kā parasti piemēro un rūdīts. Šis produkts īpatnība: atkarībā no vēlēšanās pārklājumu var novilka viegli no naglu, gandrīz pilnībā likvidētas izstrādāt tīrīšanas ar nagu noņemšanas.
Gēla lakas un UV nagu laka - plānas kā izturīgas kā UV gēla nagu laka

Gandrīz tikpat tievas kā naglu, un tas vēl stabilāku, pietiekami, lai stiprinātu dabas nagiem, tiek piedāvāta gēla lakas un UV laka dažādos variantos. Ātri izārstēt UV gaismā novērš bieži kaitinošas, kad nagu laka, gaida citādi, arī neizskatīgs zīmes krāsu pieder pagātnei. Speciālu pārklājumu saglabā vismaz divreiz tik ilgi, kamēr parastās nagu laka, bieži slānis paliks līdz brīdim, kad nagu ir pieaudzis. Izcili spīdumu, kas atgādina gēla nagiem, nodrošina pastāvīgi skaisti nagi, kas vienmēr ir svaiga vēlreiz un noble. Kā strādā arī vārdā UV gel modeli pozīciju Glezno vairākos slāņos. Slāņiem jābūt iespējami un jāapstrādā atsevišķi saskaņā ar UV lampu. Pirms pieteikšanās uz dabiskās nagu ir nagu manikirētiem cuticles attālinās un maigi noglāstīja naglu ar bufera virsmu.

Keep, nu, pirmā slāņa, kas kalpo par pamatu citas krāsas slāņus naglu būs dusted off un attaukošana ar tīrāku. Bāze mētelis ir piemēroti un ultravioletā gaismā, svīšana slānis joprojām par nagu un kalpo par pamatu aresta UV nagu laka izārstēt. Pārklājums var piemērot atkarībā no vēlamās krāsas vienā vai vairākos slāņos intensitāti. Pēdējā krāsas slāni veido augšējo apvalks, kas nodrošina vēl vairāk stabilitātes, Skramba pretestību un ilgstošu spīdēt. UV nagu pulējamām pastām par problēmu nagus kā karoti nagi ir īpaši piemērota. Par šādu bez akrils un želeja nagi modelis jautājumi bieži vien pieder liels un noturīgus rezultātus, kas iegūti ar UV gēla pārklājumi ir, tomēr daudzos gadījumos.

Gēla lakas un UV gel lakas ir pieejami daudzās krāsās, matētu un spīdīgs, pieejams ar jauktu mirdzēt daļiņas vai pārslas. Īpaši pievilcīgu un uzkrītošs variācija ir termo gēla lakas un UV nagu laka, kas maina krāsu atkarībā no dominējošos apkārtējās vides temperatūras un parāda sevi nemitīgi mainās gradientus. Ātri un viegli noņemt nagu laka nolobīties. Tīrāku ir nepieciešams noņemt, krāsas slāņus var noņemt vienkārši vēlmēm piemēram, plānās ādas. Pārlūkot nded piedāvāt mūsu plašu gēla lakas un UV nagu pulējamām pastām, vienmēr jaunā un biedējošā nagu dizains. Mūsu produkti ir bezmaksas mma (metila metakrilāts) un ideāli piemērots jutīgām personām.

 Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks