Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils / Akrila šķidrumi
Šķidrums ar augstu atbildību - Vylet-Nails akrila šķidrums

Sīkāka informācija
+

Ja jūs esat atradis nogalināja modeļa vietā tehnika ar akrilu, tad jums ir nepieciešams labs šķidruma Binder akrila pulveri. Tas ir patiess gan skaidri kompensēt ar spožums vai krāsainu pulveri. Vylet nagi akrila šķidrums ir profesionālo produkts pasaules klases. Tas notiek caur rūpīgu izpēti un īpaši tagad piedāvā jums. Iepriekš tika minēts, ka nav viegli strādāt ar gaisa aizsardzības pastiprināšana šķidrumiem. Jums joprojām nav sērijas būtu iepazinušies ar mūsu akrila produktiem no Vylet naglas, tad tas ir, ka ir arī iestatīt, lai pieejams mūsu veikals pasniegšanas DVD modelis akrila tehnoloģija. Tur jūs redzēsiet soli pa solim tiesības pieteikumu. Jūs varat tad viegli pārstrādāt, ar pareizos produktus. Pretējā gadījumā pārstrādes akrila šķidrums darbojas, kā tā tiek izmantota. Papildu rīki, tādi kā stikla trauku d spilventiņi modeļa vietā suku, jūs varat saņemt, kā arī ar mums. Padoms nekas situācijai modeli lūdzu atpakaļ sākotnējā šķidruma pudeli. Kas var negatīvi ietekmēt turpmāko slāņos nagu mākslas paraugs. Saskaņā ar akrilu, šis pro-liquid ir, top mīļākie skaists, izturīgs un izturīgs naglas šķidrumu. Jūs saņemsiet plastmasas pudeles piepildīta ar 100ml saturu ar rotējošo slēgšanu. Atbaida pūļa un izmantot augstas kvalitātes produktus no mūsu kompānijas.

Izmēri
+

0.041 Metri (m)
0.039 Metri (m)
0.103 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4

Pārskats

5
0
4
2
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks