Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils / Akrila šķidrumi
Vylet Nails akrila grunts

Sīkāka informācija
+

Labiekārtotā ārpuse ir skaisti nagi un manicured rokas. Skaisti nagi sapnis nav jāpaliek sapnis. Sakarā ar ikdienas stresu, nagus var sagraut, break, mikroshēmas un ir ļoti niecīgs. Nevar atlīdzināt ar mākslīgie nagi šeit ļoti labi. Arī mākslīgie nagi var nodarbināt pārejai līdz savus nagus vēlamajā garumā ir pieaudzis atpakaļ. Akrila modelēšana, jums nepieciešams akrila šķidrumi un akrila pulveri. Jūs atradīsiet nepieciešamo materiālu akrila modelis atrašanās vietas mūsu diapazons. Lai sasniegtu labāku saķeri uz dabiskās nagu, mūsu Vylet nagi akrila primer, pieejami izmēros 15 ml, ir ideāls. Galvojumu aģents nodrošina drošu fit. Jo īpaši attiecībā uz problēmu nagiem viņš ir pierādījis. Saķere starp dabas naglu un modelēšana ir garantēta 100 %. Lifti (atslāņošanās) modelis varētu beidzot pieder pagātnei. Pārliecināts, ka mūsu galvojumu aģents. Rezultāts tevi pārliecināt. Pēc tam, kad esat uzlicis mūsu primer, jūs modelis jūsu nagus kā parasti. Saķere var izmantot akrila modelēšanu, gan ar UV želejas modelēšana. Jūs varat uzticēties mūsu pieredzi kā ražotājs. Mēs piedāvājam visaugstākās kvalitātes produktus.

Izmēri
+

0.032 Metri (m)
0.03 Metri (m)
0.075 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.6667

Pārskats

5
4
4
2
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks