Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils / Akrila šķidrumi
Vylet Naglas akrila šķidrumu, smakas

Sīkāka informācija
+

Nagi ir bieži vien cieš no ikdienas stresa. Asaru un break off, mikroshēmu un neizskatīgs izskatu. Tomēr skaisti nagi nav nepieciešams paliek sapnis. Mākslīgie nagi var būt laba alternatīva ir izsmēluši savus nagus vēlamajā garumā. Akrila modelēšana prasa akrila šķidrumu. Mūsu akrila programmprodukti nodrošina jauku modeli ideālus apstākļus. Mūsu Vylet nagi akrila šķidrums ir zems smarža, iepakotas 100ml un perfekti saskaņoti ar mūsu nagu dizaina akrila luksusa pulveri. Lai paaugstinātu izturību, jo īpaši attiecībā uz problēmu nagi akrila primer, mūsu Vylet nagi ir ideāls risinājums. Ar mūsu produktiem, akrila, tie rada skaists modelis atrašanās vietu, uz kuru will envy citiem. Liftu vai dzeltena modelēšana beidzot pieder pagātnei. Skaisti nagi akrila, jums nav UV akrila pulveri un šķidro maisījums sacietē gaisā. Modelēšanas, pieskarieties krūmos šķidrumā un pēc tam stājas pulveris. Veikt nelielu daudzumu pulvera. Šķidruma apvieno ar pulveri un sīkā kamoliņā krūmos augšpusē forma. Šim bumbu likts uz naglu un vienmērīgi. Pēc pastiprināšana, failu nagus vērā vēlamo formu un izrotāt to saskaņā ar savu izvēli. Mēs jums piedāvājam visaugstākās kvalitātes mūsu produktiem. Uzticēties mūsu pieredze ražotājs.

Izmēri
+

0.04 Metri (m)
0.034 Metri (m)
0.103 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

3.8

Pārskats

5
1
4
3
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks