Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils / Akrila šķidrumi
Low-smarža akrila šķidruma akrila nagu

Sīkāka informācija
+

Vēlaties modelis jūsu nagus ar akrila tehniku? Nekādu problēmu, jo pirkstu nagu modelēšana ar mūsu akrila pulveri un mūsu NDED akrila, padarot šķidrums, aizņem maz laika. Pirms sākat, modelēšana, ir ieteicams, ja dezinficēt rokas un virzīt atpakaļ jūsu cuticles ar UV. Tad jūs aptraipīt savu dabisko naglas ar buferšķīdumu līdz nav spilgti jomās ir redzamākas. Veiciet atlasi laukā attiecīgus naglu tips. Pēc tam, kad esat lietojis nagla padomi piemērot primer dabas nagiem par. Nr mākslīgie nagi, jūs vēlaties nodot savu naglu augšpusē veidni un nospiediet pa labi vai pa kreisi ar pirkstu. Daži no šķidruma ielej īpašā stikla nagu dizains. Pēc tam akrila suku veikt ienirt vērā šķidrumu un noslaucīt birste stikla malas. Sculpt lodītes akrila pulveri ar otu tip, ielieciet to vidū naglu un nospiediet to. Ja nepieciešams, atkārtojiet šo soli. Pārliecinieties, vai virzīt nagu malas un pieskarties ne naglu gultas. Pa vidu, ar suku, veido naglu. Krūmu ir lipīga, vienkārši atpakaļ šķidruma krituma un sloksne prom. Pēc konservēšanas 2 minūšu laikā, jūs varat iesniegt naglu gluda un pulēta spīdumu. Šis produkts ir daļa no mūsu akrila šķidrumi, kas ir zems smarža un augstas kvalitātes naglu studija kvalitāte par zemu cenu ar mums pieejama.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

instrukcijas
+

1. solis: piedāvātajam akrila šķīdumam piemīt smarža.

2. solis: izmantojiet to tāpat kā jebkuru citu akrila šķīdumu un samitriniet tajā otu.

3. solis: ar samitrināto otu uzņemiet akrila pūderi, lai izveidotos vijīga masa.

4. solis: ar šo vijīgo masu var sākt naga modelēšanu.

5. solis: sacietēšanas laiks ir 2 minūtes.


Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.4333

Pārskats

5
35
4
20
3
3
2
0
1
2

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks