Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils / Akrila pulveris
Nightshine pulvera pastel - pulvera sodu nagu mākslas nagla
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Pastel Nightshine pulveris ir ideāli piemērota Dekorēšanas gela nagus. Smalka pulvera veidā tiek sajaukti UV krāsas gel vai var pārkaisa gel lietišķās un nav vēl sacietējušas slānī. Pēc konservēšanas, kas apliecina smalka pulvera veidā atsevišķiem vērtspapīriem.
Nagla pulveris piemērošanai, nagla ir sagatavota kā parasti. Māksla - vai pat fiziska nagla ir sagatavota kā parasti. Tiek lietots ar bufera virsmu dulling bāze mētelis vai primer želeja, tas nostiprina saskaņā ar UV lampu norādītajā laikā. Sviedri, tas paliek uz virsmas naglu slāni. Nightshine pulveris pasteļa krāsu gel iejauc rūpīgi un pēc tam maisījumu lieto kā parasti, ar suku un sacietējušas. Pulveris uz slapja gela var pārkaisa atsevišķiem modeļiem uz naglu. Tad sacietē kā parasti. Augšējā apvalks kā galīgo noslēgšanu izveido apdari un nagus, ir ilgstoši un pastāvīgi spīdēt.

Tikai par saimnieciski izmantot / attiecināt tikai uz mākslīgie nagi vai būvēt slānī

Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.75
Pārskats
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks