Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils / Akrila pulveris
Nightshine pulvera pastel - pulvera sodu nagu mākslas nagla

Sīkāka informācija
+

Pastel Nightshine pulveris ir ideāli piemērota Dekorēšanas gela nagus. Smalka pulvera veidā tiek sajaukti UV krāsas gel vai var pārkaisa gel lietišķās un nav vēl sacietējušas slānī. Pēc konservēšanas, kas apliecina smalka pulvera veidā atsevišķiem vērtspapīriem.
Nagla pulveris piemērošanai, nagla ir sagatavota kā parasti. Māksla - vai pat fiziska nagla ir sagatavota kā parasti. Tiek lietots ar bufera virsmu dulling bāze mētelis vai primer želeja, tas nostiprina saskaņā ar UV lampu norādītajā laikā. Sviedri, tas paliek uz virsmas naglu slāni. Nightshine pulveris pasteļa krāsu gel iejauc rūpīgi un pēc tam maisījumu lieto kā parasti, ar suku un sacietējušas. Pulveris uz slapja gela var pārkaisa atsevišķiem modeļiem uz naglu. Tad sacietē kā parasti. Augšējā apvalks kā galīgo noslēgšanu izveido apdari un nagus, ir ilgstoši un pastāvīgi spīdēt.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.8571

Pārskats

5
6
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks