Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils / Akrila pulveris
Pigment akrila pulveri sudraba mirdzēt dzijas elegants akrila nagi

Sīkāka informācija
+

Naglu kļūst spoža pavedieni ilustrācijas un rotaslietas uz ķermeņa. Integrēta vizlas Strip akrila pulveri saglabāt papildu solis, produktu pārstrādā tāpat kā ideāls mākslīgo nagu akrila modeli.

Akrila pigment pulveris ar diegiem mirdzēt, sudraba ir sajaukti ar akrila šķidrumu un formēti sīkā kamoliņā. Ar pieskaņotu akrila suka ātri piemērota materiāla un par dabiskās nagu C līknes formas. Gala produkts ir mirdzoša nagu, kas ir pārsteidzoši un mirdzoša un glittery piesaista uzmanību ar akrila ar sudraba intarsija slāņi. Tas gandrīz vēl vairāk attiecas uz rokām, bet uz kājām cauri spīdēt Strip akrila nagu skaistu un pievilcīgu izskatu nekā jebkad agrāk. Tik ilgi akrila nagu un spīdumu tur viņa zibsnīšana atbilstoša augstākā mētelis ieteikti hermētiķis.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks