Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils / Akrila pulveris
Akrila pigment pulveris baltās spoža pavedieni liels akrila

Sīkāka informācija
+

Ja tas būtu dzirksti diskrēti, akrila ir pigmenta pulveris mirdzēt pavedieni balta pareizo izvēli. Ekskluzīvas mirgošana, tomēr nav pārspīlēti, darbojoties, pievērš uzmanību kā acu ķērējs. Šī nagla māksla ir vienlīdz piemērotas kā vakarā vai dienā kāzu dienā.

Akrila pigment pulveris ar spožums strīpas uz vienu nodrošina pilnīgi sculpted mākslas nagla akrila un citi īpaši nagu mākslas darbiem. Produkts kā citi akrila lietot krāsainu pulveri. Pulveris ir sajaukti ar akrila šķidrumu un molded vērā bumbu. Tas strauji izplatās uz naglu un nodrošina tik svarīgi pie mākslīgo nagu C līknes. Katrs slānis akrila ir spožums sloksnes balts ar apvienotu. Efekts: vienlīdz mirdzoša un dzirkstošo nagla attēls, kas vienkārši ar baltu krāsu, un tas zaigot, tomēr pārsteidzoši, mirdzums.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks