Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils / Akrila pulveris
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017

Akrila pulveris

Akrils jau sen ir pazīstams materiāls, ko izmanto glezniecībā. Tas var izturēt ārkārtīgi lielas slodzes un ir stabils, ļauj strādāt ar krāsām un formām ļoti daudz variantos un to var relatīvi viegli lietot. No akrila var veidot arī mākslīgos nagus, kopš šī mode no ASV "valda" arī pie mums, lielākā daļu nagu dizaina studiju strādā ar akrilu. Akrila nagi īpaši ieteicami tādos gadījumos, ja nagi tiek pakļauti lielai piepūlei, piemēram, ja Jūs ilgi un intensīvi rakstiet tekstus ar datoru. Līdzīgi kā gēla nagi, arī akrila nagi pēc 3-5 nedēļām ir jāapstrādā no jauna, šie starplaiki nav atšķirīgi.
Šajās lapās mēs Jums piedāvājam dažāda veida akrila pūderi, kā arī želejas no akrila, ko Jūs variet iegādāties gan lielos, gan mazos iepakojumos. Pateicoties mūsu cenu sistēmai, mūsu produkti privātiem klientiem ir tikpat pievilcīgi kā nagu dizaina studijām, kurām ir izdevīgi pirkt lielu daudzumu produktu, saņemot atlaides. Mūsu preces, ko pārdodam spaiņos, lielās pudelēs un kārbās, neizskatās skaisti, bet Jūs tos variet iepildīt mazos, skaistākos trauciņos, kas ļaus noformēt Jūsu darba vietu nagu dizaina studijā atbilstoši labākajiem estētikas principiem. No visiem lielajiem iepakojumiem nepieciešamo produktu daudzumu var viegli izbērt vai izliet un tvertni atkal aizvākot, produkti ir labi uzglabājami un lietojami ilgāku laiku. Mūsu produkti, kas paredzēti akrila nagu modelēšanai, atbilst Eiropas normām, kas noteiktas kosmētikas produktiem, tiem ir augsta kvalitāte un tos lietot ir ļoti droši.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks