Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils
Vylet Nails akrila krāsas pulveris

Sīkāka informācija
+

Lai krāsainā akrila modeļa slāņi ar Vylet nagi akrila krāsas pulveris. No pastelis, spīdēt, mirdzēt, tīra, neona un pārredzamu ir atrast visu savu radošo akrila modelēšanas. Šī akrila pulveri visprogresīvākās pētniecības ražo un piedāvā visaugstāko kvalitāti mūsu tiešsaistes veikalā. Krāsainā akrila pulveri ir aprīkots ar Gan apstāties un optisko balinātāju. Gan pieturas samazina izbalēšanu krāsas, piemēram, UV apstarošanas (Solārijs, utt.). Šo produktu, nav svarīgi, kādā krāsā jūs vēlaties, ir viegli rīkoties un izturību izceļas. Kad akrila sistēma ir pulvera ar akrila šķidrumu (arī pie mums pieejama), sajauc un piemērot. Nodrošinātu konsekvenci šķidrs produkts maisījumā ir vairāk konservēšanas laiks. Uzņemties ar ar šķidro mitru birsti, mazu bumbiņu no Vylet nagi akrila pulveri ar rotējošu kustību. Uzreiz likt bumbu uz nagu galu un nospiediet '' rūpīgi plakaniski uz katru pusi. Šajā plānā piemales un augstākais punkts būtu tad pāreju no tip un dabiskās nagu (C līkne). Skulpturālā nagla ir tik stabila. Ceram uz akrila pulveri Vylet naglas ar jaudu 30 g. Daudzām toņos krāsas pie augstākās cenas – jūs būsiet pārsteigti!

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.6429

Pārskats

5
9
4
5
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks