Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils / Akrila piederumi
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Akrila piederumi

Lēti tiešsaistē nopirkt plašu klāstu augstas kvalitātes akrila piederumi

Augstas kvalitātes akrila piederumi ir nepieciešams ideāls akrila modelēšanu. Tāpēc mēs piedāvājam lieliski piederumi liela vērtība par naudu. Jums būs nepieciešama konteinera sajaukšanas masa. Lai to izdarītu, mūsu d ēdiens ideāls. Praktisku un jaudīgi stikla, kas satur apmēram 2 līdz 3 ml masas un ir viegli tīrāma. Tās sukas ir vissvarīgākais līdzeklis, lai naglu dizainers. Mēs piedāvājam akrila suka dažādas formas un izmēriem, tāpēc jūs varat sviras jūsu vajadzībām.

Jūs vēlaties, piemēram, gari nagi? Šim nolūkam izmantojiet mūsu modelēšanas veidnes. Mūsu trafareti raksturojas ar izmantošanas vieglumu un augstas stiprības līmi. Kombinācijā ar mūsu šķipsnu sticks jums pilnīgi sculpted naglu ar skaistu tuneli. Alternatīvi var izmantot arī mūsu šķipsnu skavas. Atrast detalizētas instrukcijas un video, ja jūs noklikšķiniet uz raksta sadaļā "Informācija". Ar mums rast perfektu naglu, un vēl viens pārsteidzošs akrila piederumi.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks